KONST / Litografier / Färglitografi 14424470
nr 1442 4470
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 137/290. Färglitografi. Bladets mått: 60x83cm, yttermått inklusive ram: 75x98cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:29:51
17/1 19:38:50